Rapotice rozhodly v samém úvodu utkání

Zápas proti lídru soutěže  začali domácí skvěle. V šesté minutě utekl Kučera a vstřelil svoji premiérovou branku v domácím dresu. Za dalších šest minut bylo ještě veseleji. Přetažený roh vrátil Stér před bránu a Michal Němec v krkolomné pozici rozvlnil síť podruhé. Obranná hra hostí byla v úvodu velice nejisté. I přes krásné akce se nám branka vstřelit nepodařila a hosté začali být nebezpeční. Dlouhé výkopy hostujícího brankáře větraly naši obranu. Po jednom z brejku zývala na hostujícího hráče odkrytá branka, ten však trefil jen nohu našeho brankáře. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0. Druhý poločas přebrali iniciativu hosté. Do našeho obraného bloku, však jen těžko hledali cestu. Aktivní hra hostů, však otevírala okénka v jejich obraně a několikrát jsme měli možnost přidat pojistku. Ta však nepřišla ale mrzet nás to nemuselo. Do konce zápasu už branka nepadla a tak po výborném kolektivním výkonu, jsme získali cenný sklalp.