První podzimní výhra

V oboustraně bojovném utkání příliš pohledného fotbalu diváci neviděli. Hrálo se převážně na dlouhé míče, neboť hřiště moc kombinace nedovolovalo. V první vyložené šanci se ocitl již v 7´ domácí ostrostřelec Sedláček. Po chybě hostující obrany postupoval sám na Kopečka, ten ho ale reflexivním zákrokem vychytal. Jemnicko odpovědělo dvěma centry za obranu, na které však osamocení útočníci jen těsně nedosáhli. Po čtvrt hodině si souboj zopakovali Sedláček s Kopečkem. Pohotovou střelu k pravé tyči gólman s námahou vytěsnil na rohový kop. Ve 23´byl zastaven faulem ve vápně agilní Sedláček a domácí Horáček proměněnou penaltou zajistil Dobronínu vedení. To trvalo deset minut, kdy rovněž domácí Kotrba podrazil ve vápně Axmana a hostům rovněž z penalty zajistil vyrovnání Krejča. V samém závěru se dostal za domácí obranu Křivánek. Jeho pokus o obstřel však Kotrba vytěsnil na rohový kop.
Druhá půle už tak bohatá na šance nebyla. Hra byla více přerušovaná. Spíše se hrálo o to, kdo dál dokopne. V 55´po jedné z mála akcí byl ve vápně faulován hostující Kinc J. Nařízaný pokutový kop neproměnil Kopeček, kdy tvrdou ranou přestřelil bránu. Hosty to však dlouho nemrzelo. V 63´ se po individuální akci ve vápně prosadil Axman 1:2. Pro domácí to byl signál ke zvýšené aktivitě. Po zbytek zápasu zatlačili Jemnicko na svoji polovinu. Z optického tlaku si však vytvořili několik střel mimo bránu. Z následných centrů do vápna rovněž neudeřilo a tak si Jemnicko připsalo první výhru.