Přestřelka v Moravci stačila na bod

Divácky gólově atraktivní utkání nabídlo hned dva obraty. Domácím vyšel vstup do utkání na výbornou. Již ve 3´se párádně z trestného kopu trefil Kachlík 1:0. V 9´se již tradičně hostující obrana dopustila chyby, kterou dokázal lobem přes brankáře potrestat Černý 2:0. Ovšem ve 13´ se po levé straně do vápna prokličkoval Anděl a jeho přihrávku před bránu ke snížení využil Tesař 2:1. Poté se hra zklidnila a převážně se hrálo mezi vápny. Po půl hodině se z trestného kopu o vyrovnání snažil Tesař. Tečovanou střelu domácí brankář Pokorný s námahou vytlačil na roh. Domácí tým se k ohrožení Kopečkovi brány dostal po dvou rohových kopech. Ale Černý ani Sodomka úspěšní nebyli. Na druhé straně v závěru poločasu se do stoprocentní šance dostal Křivánek. Sám před brankářem ale zazmatkoval a jeho slabá střela skončila v náručí Pokorného. Místo vyrovnání přišla červená karta pro Nováka. Ve 44´si na půli prohodil míč Horký, toho při úniku fauloval Novák a následně se šel sprchovat.
Druhá půli přinesla dva obraty a hru nahoru dolů. Nejprve aktivní Tesař v dobré pozici na vápně těsně minul bránu. V 52´ opět pronikl domácí obranou Anděl, opět přihrál před bránu a zcela volný Tesař vyrovnal na 2:2.  V 56´ uvolnil na vápně Křivánek Tesaře, ten udělal kličku brankáři a zajistil hostů vedení 2:3. To opět zaktivovalo domácí tým. Přitlačili hostující tým na svou polovinu. Varování na vyrovnání dal Jemnicku Sodomka, který po rohu těsně minul. Vyrovnání přišlo v 62´opět po rohu hlavou o tyč trefil Sodomka 3:3. V 70´po sporném momentu ve vápně byla nařízena penalta kterou s přehledem proměnil Juračka 4:3.  Poté se hra opět zklidnila. Hosté již nebyli tak nebezpeční a tak si domácí v pohodě hlídali vedení. To mohli navýšit v závěru, kdy do otevřené obrany hostí podnikali rychlé brejky. Ovšem zbrklost a nepřesnost v koncovce jim navýšení vedení nedovolila. V nastavení se hosté dočkali vyrovnání. Sissünbek pronikl do vápna kde zpětnou přihrávkou našel Koutného a ten střelou na zadní tyč zajistil hostům bod.