Další domácí prohra s Herálcem

Domácí po minulé výhře v Dobroníně chtěli opět bodovat. Nakonec se však z vítězství radovali hráči z dalekého Herálce. Po oboustranném oťukávání se do první šance dostal smolař Axman. Dlouhý míč za obranu špatně vyhodnotil Lachman a vyběhnul z brány, Axman však místo přehození volil kličku, kterou mu již dobíhající obránce i s pomocí brankáře zneškodnili.

Po čtvrt hodině se domácí dožadovali penalty po sporném zákroku Axmana s Hamákem, ale píšťalka sudího zůstala němá. Herálečtí kontrovali několika průniky ze stran, ze kterých však pro domácí nic vážného nepřišlo. Během první půle herně dominovali a řídili hru hostí Ptaszek se Slováčkem. Domácí byli stále ve středu hřiště o krok pozadu.

Ve 33. minutě opět unikl Axman hostujícím obráncům a jeho tvrdou střelu z úhlu bravurně zneškodnil Lachman. Největší možnost pro domácí přišla v poslední minutě první půle. Svěrákův centr skončil na tyči a následně zcela odkrytou bránu ve skluzu Axman překopl.

Druhá půle byla spíše boj než fotbal odpovídající úrovni 1.A třídy. Hra se více kouskovala, neboť přibylo hodně osobních soubojů.

Hosté stále hrající s odpovědnou defenzívou již Jemnicko k žádnému ohrožení nepustili a sami čekali na chybu. Ta přišla v 79. minutě, kdy ve středu hřiště ztratil míč Niederhofer. Chytrou kolmou přihrávku za obranu dostal zkušený Uchytil a sám před Kopečkem byl nekompromisní - 0:1.

Hra vabank Jemnicku přinesla v 93. minutě vyrovnání, když hlavou dopravil míč do brány Koutný. Ovšem pro postavení mimo hru byla branka neuznána.