Budišov/Nárameč si z Jemnicka odvezl výhru 0:2

Jemnicko v nedělním babím létě již podruhé po sobě přenechalo všechny bodu hostujícímu týmu. Budišov přijel s taktikou absolutní defenzivy a rychlých brejků a to mu přineslo úspěch. Jemnicko bylo po celý zápas aktivnějším týmem, mělo více míč na svých kopačkách, leč s dvěma střeleckými pokusy na bránu se ale vyhrávat nedá. Hned v úvodu si na přetažený centr Nováka naběhl Křivánek a z úhlu mýřil mimo bránu. Po čtvt hodině se uvolnil před vápnem Menčík, ale střela skončila v náruči Budišovského Bajera. Hosté odpověděli rovněž dvěma střelami zpoza vápna. Ty však mířily obě nad Kopečkovu bránu. Druhým a posledním trfením brány se prezentoval domácí Tobolka opět do náruče Bajera. Ve 39´přišla pěkná rychlá akce Horkého, který si na půli narazil s Nováčkem a dostal se do samostatného úniku, který zakončil prostřelením Kopečka 0:1.
Druhá půle přinesla nápor domácích. Ti měli hosty sevřené do 60´na vlastní polovině. Pozorně bránící Budišov však domácí do ničeho nepustil a s přibývajícími minutami se jim začala naskýtat větší možnosti útočit do otevřené domácí obrany. Po jednom z nich se ocitl sám před kopečkem Sedláček. Toho však domácí brankář vychytal a držel stále domácím naději. Ta ovšem dostala trhlinu v 75´po rychlé akci po pravé straně a centru Nováčka zvýšil na přední tyči šikovnou tečí Votoupal. V samotném závěru se hrálo nahoru dolů, ale branka na korigování z pohledu domácích nepřišla, a tak si hosté odvezli za střeleckou produktivitu tři body.