OFS

Návrh zařazení družstev do všech soutěžé OFS:

DOSPĚLÍ

OKRESNÍ PŘEBOR III.TŘÍDA IV.TŘÍDA-skupina A IV.TŘÍDA-skupina B
Rokytnice nad Rokytnou Třebenice Březník Litohoř
Chlístov Kouty B Valeč A Podhorácko
Lipník Moravské Budějovice B Slavice Štěměchy
Náměšť-Vícenice B Šebkovice B Mohelno Želetava B
Blatnice Rouchovany Budišov-Nárameč B Police
Výčapy Opatov Radkovice Domamil
Koněšín Rapotice B Hodov Stařeč B
Myslibořice Pyšel Ocmanice Heraltice
Nové Syrovice Okříšky B Kralice Přibyslavice B
Horní Újezd Čáslavice Smrk Jakubov
Vladislav Jemnicko B Třebenice B Blatnice B
Třebelovice Radotice Dukovany B Valeč B
Hartvíkovice Hrotovice FŠ Třebíč B
Studenec Předín

MLÁDEŽ

OKRESNÍ PŘEBOR
dorost
OKRESNÍ PŘEBOR
mladší dorost
Brtnice/Stonařov - OFS Jihlava Pavlov – OFS Jihlava
Třebelovice/Jemnicko Dolní Heřmanice – OFS Žďár
Rapotice/Oslavany Okříšky/Stařeč
Jaroměřice/Radkovice HFK Třebíč
Lipník/Valeč B Kouty
Moravské Budějovice Nové Syrovice
Výčapy/Šebkovice

 

OKRESNÍ PŘEBOR
starší žáci
OKRESNÍ PŘEBOR
mladší žáci
skupina A
OKRESNÍ PŘEBOR
mladší žáci
skupina B
Předín/Opatov Lipník Čáslavice
Jemnicko Březník Jemnicko
Podhorácko/Domamil Trnava/FŠ Třebíč Okříšky/Stařeč B
Březník Valeč Třebelovice
Rudíkov HFK Třebíč/Náměšť B Moravské Budějovice
Budišov-Nárameč Koněšín Blatnice
Valeč/Lipník Podhorácko/Domamil
HFK Třebíč/Náměšť B
Hrotovice
Nové Syrovice
Blatnice/M.Budějovice

 

OKRESNÍ PŘEBOR
starší přípravka
skupina A
OKRESNÍ PŘEBOR
starší přípravka
skupina B
OKRESNÍ PŘEBOR
starší přípravka
skupina C
OKRESNÍ PŘEBOR
mladší přípravka
skupina A
OKRESNÍ PŘEBOR
mladší přípravka
skupina B
OKRESNÍ PŘEBOR
mladší přípravka
skupina C
Lipník Vladislav Předín/Opatov Vladislav Okříšky B Jemnicko
Březník Rudíkov Jemnicko Březník Předín/Opatov Třebelovice
Koněšín FŠ Třebíč B Stará Říše Rapotice Přibyslavice Okříšky A
Rapotice Trnava Podhorác/Domamil Valeč Rudíkov Podhorác/Domam A
Valeč Stařeč B M.Budějovice Hrotovice FŠ Třebíč B Podhorác/Domam B
Hrotovice Okříšky Stařeč A Hartvíkovice Stařeč Jaroměřice
Studenec Výčapy/Šebkovice Jaroměřice Studenec HFK Třebíč B Blatnice
Pyšel/Budišov Přibyslavice Nové Syrovice Koněšín Kouty Nové Syrovice
Želetava Lipník Rokytnice/Želetava Stará Říše
M.Budějovice