Po dvou prohrách přišla výhra

Jemnicku vyšel vstup do utkání, kdy aktivní hrou zaskočili hostující tým. Ti odolávali jen do 7´, kdy po rohovém kopu si na vápně odražený míč zpracoval Vacuška a střelou k tyči nedal Trnkovi šanci. Hosté až po čtvrt hodině zahrozili po volném přímem kopu, kdy na rohu malého vápna štřílel těsně vedle Obůrka. V 17´ byl na hranici velkého vápna faulován Axman. Následný trestný kop do brány zakroutil Kurtin 2:0. Poté aktivita domácích opadla a hosté ožili. Nejprve dvakrát zahrozil průnikem Rýgl a neuspěl ani střelou Nováček. Ve 28´ vyšla Jemnicku křídelní akce. Po centru Gruna si našel míč ve vápně Novák a podél vybíhajícího Trnky zvýšil na 3:0. Budišov si zkomplikoval zápas v závěru , kdy kapitán Nováček za zbytečné protesty dostal během minuty dvě žluté karty a šel pod sprchy.
Druhá půli byla pouze fotbalový odvar té první. Hosté byli v deseti fotbalovějším týmem, ale na bránu nevystřelili. Jemnicku přestala fungovat záložní řada, takže k vidění nebyli vidět žádné šance, což dělá fotbal fotbalem. Až v poslední minutě si na rohový kop nejvýše naskočil Nováka a s pomocí tyče upravil na konečných 4:0