Jemnicku se dvakrát na Žďársku nedařilo

Jemnickozajíždělo v neděli do Herálce a následně k dohrávce v úterý na Vrchovinu B, ale v obou případech přijelo s prrázdnou, více zde:

HERÁLEC – JEMNICKO 1:0
V souboji před nedávnem ještě účastníků krajského přeboru podali hráči Herálce solidní výkon. „Měli jsme více ze hry, po většinu zápasu jsme byli lepším celkem,“ řekl domácí lodivod Jiří Skála. Už ve druhé minutě nastřelil Uchytil tyčku hostující svatyně, naproti tomu Jemnicko hrozilo především ze standardních situací. Jediný gól zápasu padl v 67. minutě, na přetažený rohový kop si naskočil Boháč a hlavou rozhodl o zisku tří bodů pro svůj celek.

VRCHOVINA B – JEMNICKO 3:1
Juniorka Vrchoviny nastoupila jen s minimální podporou divizního áčka, přesto šla v 15. minutě do vedení. Wolker zahrával trestný kop a Petr Follprecht hlavou otevřel skóre. Jemnicko vyrovnalo o osm minut později, Grün utekl domácí obraně a lobem překonal vybíhajícího Andrýska – 1:1. Vedení si vzali hostitelé zpět minutu před poločasovou přestávkou, po rohovém kopu nekompromisně hlavičkoval Duda.

Po změně stran měla Vrchovina dál navrch a po perfektní kombinaci Slavíček čtvrthodiny před koncem definitivně rozhodl. Domácí měli i další šance, ale branky se již stovka diváků nedočkala. „Podle mého jsme vyhráli naprosto zaslouženě. Druhý poločas navíc musel odchytat, po zranění gólmana Andrýska, útočník Follprecht,“ hodnotí vrchovinský trenér Karel Havlík.