Jemnicko se R.Svratkou protrápilo k výhře

Zápas začal aktivitou domácích. Hosté se prakticky za první půli nedostali k žádnému ohrožení domácího Kopečka. Ve 3´ se dral do vápna Axman, ale jeho střelecký pokus byl sražen. V 8´ si na zpětnou přihrávku Axmana naběhl Grun a z malého vápna trestuhodně přestřelil prázdnou bránu. Po čtvrt hodině přišel únik Tesaře obešel i brankáře, ale střelu do prázdné brány zastavil skluzem obránce. Korunu úvodníhu tlaku dala nastřelená tyč Axmanem. Poté Jemnicko nebylo již tak nebezpečné, ale hru mělo stále pod kontrolou. Vedení přišlo po půl hodině, kdy unikl Tesař, opět udělal kličku brankáři a tentokrát máč doputoval za pravou tyč 1:0.  První náznak hostí přišel v závěru, kdy po centru hlavičkoval nebezpečně vedle Mužátko. V samém závěru unikl opět Axman a na zpětnou přihrávku si opět naběhl Grun a i on tentokrát mýřil přesně pod břevno 2:0.
Druhá půli přinesla fotbal nahoru dolů. Hostům vyšla akce po levé straně, kdy Mužátko nacentroval a Šacl šikovnou tečí překvapil obranu i bránkáře domácích 2:1.  Vzápětí však na druhé straně z protiútoku propálil z vápna vše Kincl a domácí opět vedli o dvě branky. Hosté však začali hrát jednodušeji a přímočařeji a domácí najednou vyklidili střed hřiště a z toho praměnil oboustraně útočný fotbal, i když šancí bylo pomálu. Klid domácím přinesla 62´, kdy z pokutového kopu zvýšil Krejča na 4:1. Hostům však vyšla v 67´standartka a snížení opět Šaclem na 4:2.  Až do konce zápasu se domácí trápili. Radešínka se znažil dál o zdramatizování utkání, bohužel se již střelci neprosadili a Jemnicko doma zvítězilo.