Zápasy

Jemnicko se R.Svratkou protrápilo k výhře

Zápas začal aktivitou domácích. Hosté se prakticky za první půli nedostali k žádnému ohrožení domácího Kopečka. Ve 3´ se dral do vápna Axman, ale jeho střelecký pokus byl sražen. V 8´ si na zpětnou přihrávku Axmana naběhl Grun a z malého vápna trestuhodně přestřelil prázdnou bránu. Po čtvrt hodině přišel únik Tesaře obešel i brankáře, ale střelu do prázdné brány zastavil skluzem obránce. Korunu úvodníhu tlaku dala nastřelená tyč Axmanem. Poté Jemnicko nebylo již tak nebezpečné, ale hru mělo stále pod kontrolou. Vedení přišlo po půl hodině, kdy unikl Tesař, opět udělal kličku brankáři a tentokrát máč doputoval za pravou tyč 1:0.  První náznak hostí přišel v závěru, kdy po centru hlavičkoval nebezpečně vedle Mužátko. V samém závěru unikl opět Axman a na zpětnou přihrávku si opět naběhl Grun a i on tentokrát mýřil přesně pod břevno 2:0.Druhá půli přinesla fotbal nahoru dolů. Hostům vyšla akce po levé straně, kdy Mužátko nacentroval a Šacl šikovnou tečí překvapil obranu i bránkáře domácích 2:1.  Vzápětí však na druhé straně z protiútoku propálil z vápna vše Kincl a domácí opět vedli o dvě branky. Hosté však začali hrát jednodušeji a přímočařeji a domácí najednou vyklidili střed hřiště a z toho praměnil oboustraně útočný fotbal, i když šancí bylo pomálu. Klid domácím přinesla 62´, kdy z pokutového kopu zvýšil Krejča na 4:1. Hostům však vyšla v 67´standartka a snížení opět Šaclem na 4:2.  Až do konce zápasu se domácí trápili. Radešínka se znažil dál o zdramatizování utkání, bohužel se již střelci neprosadili a Jemnicko doma zvítězilo.

Po dvou prohrách přišla výhra

Jemnicku vyšel vstup do utkání, kdy aktivní hrou zaskočili hostující tým. Ti odolávali jen do 7´, kdy po rohovém kopu si na vápně odražený míč zpracoval Vacuška a střelou k tyči nedal Trnkovi šanci. Hosté až po čtvrt hodině zahrozili po volném přímem kopu, kdy na rohu malého vápna štřílel těsně vedle Obůrka. V 17´ byl na hranici velkého vápna faulován Axman. Následný trestný kop do brány zakroutil Kurtin 2:0. Poté aktivita domácích opadla a hosté ožili. Nejprve dvakrát zahrozil průnikem Rýgl a neuspěl ani střelou Nováček. Ve 28´ vyšla Jemnicku křídelní akce. Po centru Gruna si našel míč ve vápně Novák a podél vybíhajícího Trnky zvýšil na 3:0. Budišov si zkomplikoval zápas v závěru , kdy kapitán Nováček za zbytečné protesty dostal během minuty dvě žluté karty a šel pod sprchy.Druhá půli byla pouze fotbalový odvar té první. Hosté byli v deseti fotbalovějším týmem, ale na bránu nevystřelili. Jemnicku přestala fungovat záložní řada, takže k vidění nebyli vidět žádné šance, což dělá fotbal fotbalem. Až v poslední minutě si na rohový kop nejvýše naskočil Nováka a s pomocí tyče upravil na konečných 4:0

Domácí se loučili se sezónou vítězně

1.FC Jemnicko zakončilo sezonu 17/18 posledním domácím zápasem vítězně, více zde:

V třebíči se rozhodlo až v posledních pěti minutách

24 kolo I.A tř, sk B, více zde:

Vydřená výhra s Želejuve

Po dvou prohrách se domácí Jemnicko na těsnou výhru s Želetavou dost nadřelo, více zde:

Jemnicku se dvakrát na Žďársku nedařilo

Jemnickozajíždělo v neděli do Herálce a následně k dohrávce v úterý na Vrchovinu B, ale v obou případech přijelo s prrázdnou, více zde:

Šebkovice Z Jemnicka odjeli jenom s trojkou

Jemnicko doma porazilo hladce Šebkovice. V hostujícím týmu se zaskvěl výborným výkonem Klubal, více zde:

Utrápený bod z Budišova

Jemnicko se v prvním venkovním zápase na jaře protrápilo výkonem v Budišově k remíze 1:1, více zde: